Eğitimcinin Eğitimi

"Egiticinin Eğitimi" ProjesiRotary 100.Yıl Anadolu Lisemiz öğretmenlerimizin  kişisel ve kurumsal gelişmelerine katkıda bulunmak amacıyla  bilgi ve beceri kazandırmaya yönelik, ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan bir programla, ek donanımlarla donatılacak olan öğretmenlerimizin öğrencilerine daha yararlı olabilmelerini sağlamak  için, Yeniköy Rotary Kulübü  ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi işbirliği  ile ortak bir program hazırlanmıştır.

BŞK. NUR SOYLU (2015-2016) VE BŞK İDİL İNCEKARA DÖNEMİ

PROJE BEDELİ: 6700

7 Eylül 2016 Sponsor olduğumuz Rotary 100. Yıl Anadolu Lisesi öğretmenlerine verilen eğitimlerin sertifika törenine katıldık. Drama ve Teknolojiyi Etkin Kullanma eğitimleri Yeditepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi  ve Sarıyer Akademi tarafından verildi. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından organize edilen gecede Rotary Lisesi öğretmenleri, Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcıları, Yeditepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı ve öğretmenleri ile birlikte olduk. Başkanıız İdil İncekara'nın Rotary Lisesi için kabul edilen Global Grant’in müjdesini de paylaştığı bu gecede kulübümüzü Başkanımız İdil İncekara, Gülden Köprülü, Yeşim Arabacıoğlu, Elif Ergür ve Gülin Koçtürk temsil ettiler. Sarıyer Belediye Başkanı ile diğer Rotary projelerini de konuşma fırsatı bulduk.

     


BŞK. SEDEF ACAR (2009-2010 / 2010-2011 DÖNEMİ)

‘EĞİTİMCİNİN EĞİTİMİ 1’

PROJE BEDELİ: 6.348,00-TL

“Eğitici Eğitimi” Programları 3 Ekim 2010 Pazar günü Bümed de sabah kahvaltısı sonrasında düzenlenen bir tanışma toplantısı ile başlamıştır. Rotary 100. Yıl öğretmenlerimizin kişisel ve kurumsal gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla eğitimlerin ilk ayağı olan DRAMA eğitimleri verildi.

BŞK. BİRSEN DİKMEN DUENYAS (2012-2013 DÖNEMİ)

‘EĞİTİMCİNİN EĞİTİMİ 2’

PROJE BEDELİ:  -TL

Proje’nin ikinci ayağı Mart 2013’de 100. Yıl Rotary Anadolu Lisesi Öğretmenlerine Yönelik ‘Koçluk Eğitimi’ ile gerçekleştirilmiştir.

  

 

Sosyal Medya